به چه نکاتی هنگام خرید پارکت لمینت دقت کنیم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای خرید پارکت لمینت به مغازه دکوراسیون مراجعه کرده و فروشنده با چرب زبانی از عدم آگاهی شما استفاده کرده و جنس بی کیفت را با قیمت بسیار بالا به شما بدهد.در ادامه سعی می کنیم با دادن یک سری اطلاعات مفید شما را در زمینه خرید پارکت لمینت متبحر کنیم.

۱- حتما به استانداردهای AC توجه نمایید.

۲- از خرید پارکت  با مارک ها و برندهای ناشناخته خوداری نمایید؛برندهای بی کیفیت در بازار زیاد هستند سعی کنید قبل از خرید از شرکت تولید کننده و نوع برند و…اطلاعات کافی کسب نمایید.

۳- هرگز صرفا به ظاهر زیبای پارکت  لمینت توجه نکنید بلکه سایر جوانب آن را نیز در نظر بگیرید.

۴- برای مراکز و محل های پرتردد که با کفش تردد می شود از AC4 یا AC5 استفاده نمایید.

۵- برای منازل مسکونی AC3 مناسب می باشد.

۶- حتما به کشور سازنده ی پارکت لمینت توجه نمایید.

۷- هرگز به تعاریف برخی فروشنده ها راجع به ضد آب بودن پارکت  لمینت اعتنا نکنید ، چون هیچ پارکت لمینتی ضد آب و قابل شستشو نیست؛مگر یک سری از پارکت لمینت ها که قیمت بسیار بالایی دارند

۸- به شیارهای دور تا دور  پارکت لمینت که کلیک نام دارند بیشتر دقت کنید، هر چقدر این کلیک ها بزرگتر باشند ، لمینت ها بیشتر و بهتر در هم قفل می شوند.

۹- نکته ی مهم در لمینت نصب صحیح آن است. پس حتما از نصابان خوشنام و باسابقه و حرفه ای در این زمینه استفاده نمایید تا مبلغی که بابت خرید پارکت لمینت پرداخت کردید سوخت نگردد.

۱۰- در انتخاب فوم نیز دقت کافی داشته باشید که فوم عایق کاری موتورخانه را به جای فوم لمینت دریافت نکنید. حتما از فوم سفید رنگ بدون هیچ گونه ورق آلومینیومی

و نایلونی زیر آن استفاده کنید.

۱۱-حتما در مورد کرایه و محل بارگیری و هزینه انبار با فروشنده صحبت نمایید تا هنگام تحویل بار نقره داغ نگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *